Parafialny klub HDK

Honorowe oddawanie krwi 31.05.2015r. Oddaliśmy 13.050ml krwi! W naszej wspólnocie parafialnej już po raz czternasty organizowana jest Czerwona Niedziela. Honorowe oddawanie krwi 07.12.2014r. Oddaliśmy 21.150ml krwi! Honorowe oddawanie krwi 07.09.2014r. Oddaliśmy 15.300ml krwi! Serdecznie zachęcamy do akcji szukania dawcy szpiku który odbędzie sie 12.07.2014r. w Wadowicach rynek oraz 13.07.2014r. w Jaroszowicach dom ludowy. Zostań dawcą szpiku - informacje. 2013 Parafialny klub Honorowych Dawców Krwi.

OVERVIEW

This web page hdk.parafiamucharz.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have scanned two pages inside the web site hdk.parafiamucharz.pl and found three websites associating themselves with hdk.parafiamucharz.pl.

HDK.PARAFIAMUCHARZ.PL RANKINGS

This web page hdk.parafiamucharz.pl is seeing fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for hdk.parafiamucharz.pl

Traffic ranking (by month) for hdk.parafiamucharz.pl

Traffic ranking by day of the week for hdk.parafiamucharz.pl

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej. Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej.

WHAT DOES HDK.PARAFIAMUCHARZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of hdk.parafiamucharz.pl Mobile Screenshot of hdk.parafiamucharz.pl Tablet Screenshot of hdk.parafiamucharz.pl

HDK.PARAFIAMUCHARZ.PL HOST

Our parsers revealed that a single root page on hdk.parafiamucharz.pl took two thousand nine hundred and six milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider hdk.parafiamucharz.pl not secure.
77.55.6.155

I caught that hdk.parafiamucharz.pl is utilizing the Apache/2 os.

Parafialny klub HDK

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "050ml krwi! W naszej wspólnocie parafialnej już po raz czternasty organizowana jest Czerwona Niedziela." We saw that the web site also stated "150ml krwi! Honorowe oddawanie krwi 07." It also said "300ml krwi! Serdecznie zachęcamy do akcji szukania dawcy szpiku który odbędzie sie 12. w Wadowicach rynek oraz 13. Zostań dawcą szpiku - informacje. 2013 Parafialny klub Honorowych Dawców Krwi."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Fundacja Sternik-Kraków

Szkoły Sternika powołała do życia grupa rodziców, którzy poszukiwali dla swoich dzieci modelu edukacyjnego łączącego naukę. Pragnęli oni wychowywać dzieci w duchu pracowitości, szczerości, wolności. I odpowiedzialności, tak aby wyrosły one na osoby potrafiące dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu jak i w społeczeństwie.

Strona ministrantów parafii Św. Jacka w Straszynie

ZBIÓRKA DLA LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA. Dnia 6 Stycznia 2015 w święto Trzech Króli w domu rekolekcyjnym odbył się opłatek ministrancki . Na którym spotkali się prawie wszyscy ministranci oraz ich rodziny. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania. BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ W KAŻDĄ SOBOTĘ O GODZ.

Strona główna

SIŁA I MOC Koncert Biały Kościół. Spotkanie Liderów - dekrety 16 maj 2015r. Kliknij, aby zobaczyć folder.

Parafia Junikowo - Parafia pw. św.Andrzeja Boboli ul. Junikowska 48 60-163 Poznań

LIST PASTERSKI ARCYBISKUPA POZNAŃSKIEGO NA WIELKI POST ROKU PAŃSKIEGO 2015. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Witamy na stronie Parafii pw. NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS! Nic jednak nie zastąpi spotkania interpersonalnego, dlatego zapraszamy do budowania naszej wspólnoty poprzez włączanie się w różne inicjatywy.