Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

Parafia świętego Wojciecha w Mucharzu. Data utworzenia 2018-01-10 więcej. Data utworzenia 2017-12-08 więcej. Wszystkich Świętych w obiektywie. Wszystkich Świętych w obiektywie. Data utworzenia 2017-11-11 więcej. Miesiąc październik w Mucharzu. Miesiąc październik w Mucharzu. Data utworzenia 2017-10-31 więcej. Św Wojciech po renowacji. Św Wojciech po renowacji. Data utworzenia 2017-10-04 więcej. Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej. Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej.

OVERVIEW

This web page parafiamucharz.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have scanned two pages inside the web site parafiamucharz.pl and found zero websites associating themselves with parafiamucharz.pl.

PARAFIAMUCHARZ.PL RANKINGS

This web page parafiamucharz.pl is seeing fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for parafiamucharz.pl

Traffic ranking (by month) for parafiamucharz.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiamucharz.pl

WHAT DOES PARAFIAMUCHARZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiamucharz.pl Mobile Screenshot of parafiamucharz.pl Tablet Screenshot of parafiamucharz.pl

PARAFIAMUCHARZ.PL HOST

Our parsers revealed that a single root page on parafiamucharz.pl took seven hundred and three milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider parafiamucharz.pl not secure.
77.55.6.155

I caught that parafiamucharz.pl is utilizing the Apache/2 os.

Parafia Św. Wojciecha w Mucharzu

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej." We saw that the web site also stated " Wewnętrzny odpust Matko Bożej Różańcowej."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Aktualności

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Niedziela Palmowa Niedziela Młodych na Ostrowie Tumskim. Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej. Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej. Św Jan Paweł II pośród nas. Bożego, 8 kwietnia 2018,. Gościć będziemy w naszej parafii.

Międzybrodzie Żywieckie - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Wtorek, środa, piątek. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 55 8120 0003 2001 0028 0893 0001. Niedziela, 15 kwietnia jet obchodzona w Polsce jako Niedziele Biblijna. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Miłosierdzie Boże 08.

Strona Główna parafianie.ie

Polskie Wspólnoty w Diecezji Kildare i Leighlin w Irlandii. i spowiedzi na Boże Narodzenie 2017. Domowy Kościół - przyjęcie zobowiązań. WITAM NA STRONIE DUSZPASTERSTWA POLSKIEGO W DIECEZJI KILDARE I LEIGHLIN W IRLANDII. Polska Msza św z Newbridge w każdą niedzielę o godzinie 14. Polska Msza św z Portlaoise w każdy drugi i czwarty piątek każdego miesiąca o godzinie 20.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata w Niegłowicach

Zobacz jakie dokumenty są wymagane do otrzymania sakramentów świętych. W tym dziale umieszczane będą intencje mszalne, oraz termin Gregorianek. Tak dawniej wyglądały Niegłowice i ich mieszkańcy. Rezurekcja to Msza Święta odprawiana o świcie w poranek zmartwychwstania. Wielka Sobota to dzień zadumy i trwania w nadziei oczekując najważniejszej prawdy w wierze.